Файл:Dungeons&Dragons logo.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Dungeons&Dragons_logo.jpg(500 × 150 пікселів, розмір файлу: 34 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Логотип настільної гри Dungeons & Dragons
Джерело http://dnd.wizards.com
Час створення
Автор зображення Wizards of the Coast
Ліцензія

див. нижче

Обґрунтування добропорядного використання для статті «Dungeons & Dragons» [?]
Джерело http://dnd.wizards.com


Мета використання

ілюстрування статті про настільну гру

Замінність

вільного замінника немає


Обсяг використаного матеріалу логотип повністю
Низька роздільність?

нижча за оригінальну, достатня для ілюстрування статті

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний18:14, 8 серпня 2015Мініатюра для версії від 18:14, 8 серпня 2015500 × 150 (34 КБ)Віщун (обговорення | внесок){{Зображення |Опис= Логотип настільної гри Dungeons & Dragons |Автор= Wizards of the Coast |Джерело= http://dnd.wizards.com |Час створення= |Ліцензія= }} {{Обґрунтування д...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані