Файл:Emblem of Crimea.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 396 × 451 пікселів, розмір файлу: 60 КБ)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Deutsch: Das Wappen der Republik Krim 2014.
Français : Le blason de la République de Crimée est utilisé depuis 2014
English: Coat of arms of Crimea is the official coat of arms of the Republic of Crimea
Русский: Согласно закону Республики Крым от 5 июня 2014 года № 13-ЗРК «О государственных символах Республики Крым» Герб Республики Крым герб субъекта Российской Федерации (Республика Крым), представляет собой в червленом варяжском щите обращенного вправо серебряного грифона, держащего в правой лапе раскрытую серебряную раковину с голубой жемчужиной. Щит увенчан восходящим солнцем и окружен двумя белыми колоннами, соединенными сине-бело-красной лентой с девизом: "Процветание в единстве"[1]
Українська: Згідно із законом Республіки Крим від 5 червня 2014 року № 13-ЗРК «Про державні символи Республіки Крим» Герб Республіки Крим герб суб'єкта Російської Федерації (Республіка Крим), являє собою в червленому варяжском щиті зверненого вправо срібного грифона, що тримає в правій лапі розкриту срібну раковину з блакитною перлиною. Щит увінчаний висхідним сонцем і оточений двома білими колонами, сполученими синьо-біло-червоною стрічкою з девізом: "Процвітання в єдності"[2]
Час створення
Джерело Власна робота
Автор Закон Республики Крым от 5 июня 2014 года № 13-ЗРК «О государственных символах Республики Крым»
Інші версії

Ліцензування

Public domain
Ця робота не є об'єктом авторського права відповідно до частини четвертої статті 1259 Цивільного кодексу Російської федерації № 230-ФЗ від 18 грудня 2006 року.

Не є об'єктами авторського права:

 • офіційні документи державних органів і органів місцевого самоуправління муніципальних утворень, в тому числі закони, інші нормативні акти, судові рішення, інші матеріали законодавчого, адміністративного та судового характеру, офіційні документи міжнародних організацій, а також їх офіційні переклади;
 • державні символи і знаки (прапори, герби, ордени, грошові знаки і тому подібне), а також символи і знаки муніципальних утворень;
 • твори народної творчості (фольклор), що не мають конкретних авторів;
 • повідомлення про події і факти, що мають виключно інформаційний характер (щоденні новини, телевізійні програми, розклад руху транспортних засобів і тому подібне).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Коментар – Даний шаблон може бути застосованим до офіційних документів, державних символів та знаків Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки та Союзу Радянських Соціалістичних Республік (союзного рівня[3]).

Попередження – Цей шаблон не повинен застосовуватись до проектів офіційних документів, пропозицій офіційних символів та знаків, які можуть охоронятись авторським правом.

Попередження – Цей російський офіційний документ, державний символ або знак (в основному поштові марки, монети і банкноти) можуть включати один або більше елементів, що можуть охоронятись авторським правом у випадку розділення із цим документом, символом або знаком. У таких випадках, ця робота не є об'єктом авторського права, у зворотніх є цілковито але, у той же час, вилучення окремого фрагменту з цієї роботи може бути порушенням авторського права. Наприклад, найменування і назва країни повинні бути збережені на поштових марках.


 1. http://crimea.gov.ru/textdoc/ru/6/act/13z.pdf
 2. http://crimea.gov.ru/textdoc/ru/6/act/13z.pdf
 3. Офіційні документи, державні символи та знаки 14 інших радянських республік є об'єктами права їх правонаступників. Див. відповідні позначки ліцензій.
Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах таких ліцензій:
w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Ви можете вільно:
 • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
 • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
 • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
 • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
Ви можете обрати ліцензію на ваш розсуд.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний01:37, 7 березня 2014Мініатюра для версії від 01:37, 7 березня 2014396 × 451 (60 КБ)Fry1989crop
13:23, 10 листопада 2013Мініатюра для версії від 13:23, 10 листопада 2013415 × 450 (56 КБ)Leonid 2fix
12:36, 10 листопада 2013Мініатюра для версії від 12:36, 10 листопада 2013415 × 450 (56 КБ)Leonid 2{{Information |Description ={{en|1='''Coat of arms of Crimea''' is the official coat of arms of the Autonomous Republic of Crimea, Ukraine.}} {{ru|1='''[[:ru:Герб Автономной Республики ...

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.

Метадані