Файл:Emilio Caprile.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Emilio_Caprile.jpg(102 × 140 пікселів, розмір файлу: 7 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Dettagli[ред. | ред. код]

Опис Il calciatore Emilio Caprile
Джерело enciclopediadelcalcio.com
Час створення {{{Data}}}
Автор зображення {{{Autore}}}
Ліцензія

{{{Licenza}}}

Licenza d'uso[ред. | ред. код]

Pubblico dominio
Це зображення було створене в Італії і зараз належить у цій країні до суспільного надбання у зв’язку з закінченням терміну дії авторського права. Згідно з законом № 633 від 22 квітня 1941 року зі змінами, внесеними законом № 128 від 22 травня 2004 року (статті 87 і 92), фотографії загального характеру, що не мають мистецької цінності, переходять до суспільного надбання на початку календарного року, який слідує за двадцятим роком з моменту публікації.

Зауваження: фотографії, які є творами мистецтва, переходять до суспільного надбання через 70 років після смерті автора.

Flag of Italy.svg
NoCommons.svg
Увага: зображення під цією ліцензією не може бути завантажено до Wikimedia Commons через значно суворішу політику дотримання авторських прав на Commons; зображення під цією ліцензією, скоріше за все, буде звідти видалено.

Попередження: це зображення належить до суспільного надбання в Італії, законодавство інших держав може ставитись до нього інакше. Перш ніж використовувати це зображення, будь ласка впевніться, що італійські правила стосовно суспільного надбання сумісні з відповідними правилами у Вашій країні. В будь-якому разі, зображення під цією ліцензією не повинні завантажуватись до Wikimedia Commons.

Crystal Clear app agent.png
date/time username resolution size edit summary
2008-01-27T19:13:11Z Stepho 102×140 7147 {{Informazioni file |Descrizione = Il calciatore [[Emilio Caprile]] |Fonte = http://www.enciclopediadelcalcio.com }}

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний20:06, 10 жовтня 2011Мініатюра для версії від 20:06, 10 жовтня 2011102 × 140 (7 КБ)Thebot (обговорення | внесок)== Dettagli == {{Informazioni file |Descrizione = Il calciatore Emilio Caprile |Fonte = [http://web.archive.org/web/20080704013909/http://www.enciclopediadelcalcio.com/ enciclopediadelcalcio.com] }} == Licenza d'uso == {{PD-Italia}} {| border="1" ! d
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: