Файл:Estonian Carry style.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Estonian_Carry_style.jpg(213 × 241 пікселів, розмір файлу: 57 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Each year Finland holds a wife carry competition where the winner earns the “wife’s” weight in beer. Finland keeps trying, but Estonia has won nine years in a row (as of 2006), and has perfected the “Estonian Carry”, seen above.

Ліцензування

w:uk:Creative Commons
зазначення авторства
Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказувати авторство (джерело) цього твору у вигляді, встановленому автором або ліцензіаром (але ні в якому разі не таким чином, що наводить на думку, що автор підтримує вас чи ваше використання цього твору).

Checked copyright icon.svg Це зображення початково було завантажене користувачем jurvetson на Flickr за посиланням https://www.flickr.com/photos/jurvetson/641867/. його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-2.0.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний00:05, 27 березня 2006Мініатюра для версії від 00:05, 27 березня 2006213 × 241 (57 КБ)WikedKentaurEach year Finland holds a wife carry competition where the winner earns the “wife’s” weight in beer. Finland keeps trying, but Estonia has won seven years in a row, and has perfected the “Estonian Carry”, seen above. *Author: [http://www.flickr

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані