Файл:Estoria de españa.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(600 × 875 пікселів, розмір файлу: 162 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Folleto de un manuscrito de la Estoria de España del rey Alfonso X de Castilla - Feuillet d'un manuscrit de la Estoria de España d'Alphonse X de Castille

Час створення XIII ст.
date QS:P,+1250-00-00T00:00:00Z/7
Джерело http://www.spanish-books.net/literature/alfonsox.htm
Автор невідомий
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

public domain by age

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний00:48, 3 березня 2006Мініатюра для версії від 00:48, 3 березня 2006600 × 875 (162 КБ)Lo Guilhem{{Information |Description = Folleto de un manuscrito de la ''Estoria de España'' del rey Alfonso X de Castilla - Feuillet d'un manuscrit de la ''Estoria de España'' d'Alphonse X de Castille |Source = www.spanish-books.net/literature/alfonsox.htm |other

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: