Файл:Evstafiev-circus-russian bar.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(700 × 845 пікселів, розмір файлу: 79 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

"The Russian bar" - a circus act created by Russian artistic director Valentin Gneushev. Photo by Mikhail Evstafiev

Ліцензування

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний13:26, 28 січня 2007Мініатюра для версії від 13:26, 28 січня 2007700 × 845 (79 КБ)Evstafiev== Summary == "The Russian bar" - a circus act created by Russian artistic director Valentin Gneushev. Photo by Mikhail Evstafiev == Licensing == Category:Mikhail Evstafiev Category:Circus Category:Performing arts Category:Entertainment {{
13:25, 28 січня 2007Мініатюра для версії від 13:25, 28 січня 2007700 × 845 (79 КБ)Evstafiev== Summary == "The Russian bar" - a circus act created by Russian artistic director Valentin Gneushev. Photo by Mikhail Evstafiev == Licensing == Category:Mikhail Evstafiev Category:Circus Category:Performing arts Category:Entertainment {{

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані