Файл:FC KS Polkowice Logo.gif

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

FC_KS_Polkowice_Logo.gif(100 × 100 пікселів, розмір файлу: 7 КБ, MIME-тип: image/gif)

Опис логотип футбольного клубу КС «Польковіце»
Джерело http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=15394
Час створення невідомо
Автор зображення автор невідомий
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний15:29, 4 вересня 2011Мініатюра для версії від 15:29, 4 вересня 2011100 × 100 (7 КБ)Bogic (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=логотип футбольного клубу КС «Польковіце» |Опис=логотип [[КС (Польковіце)|футбольного клубу КС «Полько�
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: