Файл:Futurama ep47-1-.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Futurama_ep47-1-.jpg(640 × 480 пікселів, розмір файлу: 39 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Футурама
Джерело http://en.wikipedia.org/wiki/File:Futurama_ep47.jpg
Час створення
Автор зображення Англійська Вікіпедія
Ліцензія
Red copyright.svg Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті I Dated a Robot.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.


Будь ласка, подайте детальне обґрунтування добропорядного використання для кожного випадку використання даного зображення, а також його джерело й інформацію про авторські права.

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Джерело http://en.wikipedia.org/wiki/File:Futurama_ep47.jpg


Мета використання

ілюстувати епізод Футурами

Замінність

неможлива


Обсяг використаного матеріалу 1
Низька роздільність?

висока

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування:[ред. | ред. код]

Copyrighted

Це зображення є окремим кадром з кінофільму або телепередачі, захищених авторським правом. Найімовірніше, авторськими правами на це зображення володіє компанія або корпорація, що зняла цей фільм або передачу, а також актори, що потрапляють у кадр. Допускається використання в освітніх цілях обмеженої кількості копій зображення низької якості на сторінках Вікіпедії українською мовою, розташованої на серверах в США. Використання таких зображень може бути кваліфіковане як добропорядне (Fair use) відповідно до закону про авторське право США. Інше використання таких зображень може стати порушенням авторського права.


Увага! Перевірте, будь ласка, чи перебуває фільм у суспільному надбанні; якщо так, то шаблон доречно замінити на {{PD-old}}.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний08:46, 17 травня 2009Мініатюра для версії від 08:46, 17 травня 2009640 × 480 (39 КБ)Anatoliy-024 (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= |Опис= Футурама |Автор= Англійська Вікіпедія |Джерело=http://en.wikipedia.org/wiki/File:Futurama_ep47.jpg |Час створення= |Ліцензія={{Fairuse in|I Dated a R
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: