Файл:GlentoranFC.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

GlentoranFC.png(98 × 145 пікселів, розмір файлу: 25 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис емблема ФК "Ґленторан"
Джерело http://www.glentoran.com
Час створення не встановлено
Автор зображення не встановлено
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис емблема ФК "Ґленторан"
Джерело http://www.glentoran.com


Мета використання

Для добросовісного використання в статті Ґленторан.

  1. Це зображення — логотип футбольного клубу низької роздільності.
  2. Це зображенння не обмежує власника авторських прав в можливості отримувати вигоду з оригінального джерела, і не послабить значення чи впізнаваність зображення, як логотипу цього футбольного клубу.
  3. Це зображення покращує статтю, оскільки краще сприймається читачем ніж просто текстовий виклад.
  4. Використання логотипу візуально ідентифікує компанії і її продукти, і відповідає всім критеріям Вікіпедія:Критерії добропорядного використання.
Замінність

немає


Обсяг використаного матеріалу
Низька роздільність?

низька

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:06, 22 червня 2010Мініатюра для версії від 19:06, 22 червня 201098 × 145 (25 КБ)Q13 (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= |Опис=емблема ФК "Ґленторан" |Автор=не встановлено |Джерело= http://www.glentoran.com |Час створення=не встановлено |Ліцензія= }} {{Обґ�
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані