Файл:Grabado de las ruinas de Birs Nimrud.jpeg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Grabado_de_las_ruinas_de_Birs_Nimrud.jpeg(796 × 516 пікселів, розмір файлу: 215 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: Engraving of the ruins Birs Nimrud. "The thrones and palaces of Babylon and Nineveh" by Newman, John Philip
Час створення
Джерело https://www.uam.es/otroscentros/asiriologiayegipto/asiriologia/imagenes/asirio_trad01g.jpg
Автор Newman, John Philip, 1826-1899
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 100 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:04, 30 вересня 2015Мініатюра для версії від 16:04, 30 вересня 2015796 × 516 (215 КБ)Polishchuk.pavlo.== Опис файлу == {{Зображення |Опис=Engraving of the ruins Birs Nimrud. "The thrones and palaces of Babylon and Nineveh" by Newman, John Philip |Автор= Newman, John Philip, 1826-1899 |Джерело=https://www.uam.es/otro...

Така сторінка використовує цей файл: