Файл:Great train robbery still.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Great_train_robbery_still.jpg(489 × 405 пікселів, розмір файлу: 69 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Screenshot from The Great Train Robbery (1903)
Час створення (Release date)
Джерело The Kobal Collection
Автор Edwin S. Porter
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

Public domain

Інші версії

Image:Great train robbery Barnes.jpg

Ліцензування

Public domain
Цей файл перебуває в суспільному надбанні в США. Це стосується робіт опублікованих в США, термін дії авторського права який сплинув, оскільки вони були опубліковані до 1 січня 1924. Див. тут для подробиць.

United States
Dialog-warning.svg
Цей файл може не перебувати в суспільному надбанні поза США, в особливості в країнах без правила коротшого терміну для робіт зі США, наприклад в Канаді, Китаї (без Гонконга та Макао), Німеччині, Мексиці та Швейцарії. Автор та рік поблукації є необхідною інформацією та мають бути вказані. Див. Wikipedia:Public domain and Вікіпедія:Авторські права для подробиць.
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:00, 30 квітня 2018Мініатюра для версії від 22:00, 30 квітня 2018489 × 405 (69 КБ)Wiki nameCleaned up some scratches
15:26, 17 квітня 2005Мініатюра для версії від 15:26, 17 квітня 2005489 × 405 (34 КБ)Manuel Anastácio{{PD-old}} Image from "The Great Train Robbery", a Public Domain film.
19:07, 13 листопада 2004Мініатюра для версії від 19:07, 13 листопада 2004489 × 405 (34 КБ)SvdmolenGreat Train Robbery still, public domain film - [http://www.editorsguild.com/newsletter/SepOct03/sepoct03_first_cut.html] -{{PD}}

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.

Метадані