Файл:His Favourite Pastime (1914).webm

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(Аудіо-/відеофайл WebM, VP8, тривалість — 13хв 29с, 960 × 720 пікселів, швидкість —369 kbps)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

American silent short comedy film

Час створення
Джерело YouTube
Автор George Nichols

Ліцензування

Public domain
Цей файл перебуває в суспільному надбанні в США. Це стосується робіт опублікованих в США, термін дії авторського права який сплинув, оскільки вони були опубліковані до 1 січня 1924. Див. тут для подробиць.

United States
Dialog-warning.svg
Цей файл може не перебувати в суспільному надбанні поза США, в особливості в країнах без правила коротшого терміну для робіт зі США, наприклад в Канаді, Китаї (без Гонконга та Макао), Німеччині, Мексиці та Швейцарії. Автор та рік поблукації є необхідною інформацією та мають бути вказані. Див. Wikipedia:Public domain and Вікіпедія:Авторські права для подробиць.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:37, 30 вересня 201413хв 29с, 960×720 (35,57 МБ)Racconish{{Information |Description=American silent short comedy film |Source=[https://www.youtube.com/watch?v=Etb5u19qnlk YouTube] |Date=1914 |Author=George Nichols |Permission= |other_versions= }} Category:1914 films Category:Charlie Chaplin [[Catego...

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані