Файл:Illustration Abies alba0 clean.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1559 × 2381 пікселів, розмір файлу: 982 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Abies alba, Clean version of Image:Illustration_Abies_alba0.jpg

Name
Abies alba
Family
Pinaceae
Час створення
Джерело Original book source:

Prof. Dr. Otto Wilhelm Thomé Flora von Deutschland, Österreich und der Schweiz 1885, Gera, Germany Source: www.biolib.de

own-work
Автор User:Kilom691
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

GFDL, Permission granted to use under GFDL by Kurt Stueber

Інші версії

Image:Illustration_Abies_alba0.jpg

Image legend

Русский: Пихта белая. Обозначения: A — цветущая ветвь со множеством мужских шишек, женской шишкой и осью шишки; B — ветвь, несущая шишку, между большими семенными чешуями выступают кроющие чешуи; 1 — мужская шишка; 2a и 2b — пыльцевой мешок до и после вскрытия; 3 — кроющая чешуя женской шишки, вид снаружи; 4 — семенная чешуя с двумя молодыми семенами, выступающая из большей по размеру кроющей чешуи, показанной изнутри; 5 — зрелая семенная чешуя, перед ней находится узкая, с отогнутым верхним концом, кроющая чешуя; 6 — зрелая семенная чешуя с двумя семенами с крыльями, вид изнутри; 7 — семя с крылом; 8 — семя в разрезе (с частью крыла), виден зародыш в эндосперме.

Ліцензування

Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах таких ліцензій:
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Цей шаблон ліцензування був доданий до файлу в рамках оновлення ліцензії GFDL.
Ви можете обрати ліцензію на ваш розсуд.
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний15:07, 6 травня 2007Мініатюра для версії від 15:07, 6 травня 20071559 × 2381 (982 КБ)Kilom691{{Information |Description=Abies alba |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }} Clean version of Image:Illustration_Abies_alba0.jpg ;Name:''Abies alba'' ;Family:Pinaceae Original book source: Prof. Dr. Otto Wilhelm Thomé

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: