Файл:Intel Corei7 Ex2009.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Intel_Corei7_Ex2009.png(121 × 90 пікселів, розмір файлу: 27 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Логотип Intel Core i7
Джерело http://www.intel.com/products/processor/corei7EE/


Мета використання

Зображення використовується в статті Intel Core i7 в інформаційних цілях і дає читачу уявлення про логотип предмету статті.

Замінність

Неможлива


Обсяг використаного матеріалу Логотип
Низька роздільність?

так

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання


Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний06:53, 16 квітня 2009Мініатюра для версії від 06:53, 16 квітня 2009121 × 90 (27 КБ)Yakiv Gluck (обговорення | внесок)== Опис файлу == {{Обґрунтування добропорядного використання | Опис = Логотип Intel Core i7 | Джерело = http://www.intel.com/products/processor/corei7EE/ | Частина
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Такі сторінки використовують цей файл:

Метадані