Файл:München - Zentrum für Außergewöhnliche Museen (Vitrine in der Sammlung des Osterhasen-Museums).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(2560 × 1920 пікселів, розмір файлу: 5,05 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

Easter Bunny museum, at the Center for Extraordinary Museums (closed down in 2005) (ZAM - Zentrum für aussergewöhnliche Museen).

Published in the online <a href="http://www.schmap.com/guides/schmap_guides.shtml">Schmap Munich Guide</a>, second edition.

Час створення
Джерело Bunnies!
Автор Jerzy Kociatkiewicz from Colchester, United Kingdom

Ліцензування

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Checked copyright icon.svg Це зображення початково було завантажене користувачем access.denied на Flickr за посиланням https://www.flickr.com/photos/28668451@N00/113008512. його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-sa-2.0.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний10:19, 7 червня 2007Мініатюра для версії від 10:19, 7 червня 20072560 × 1920 (5,05 МБ)FlickreviewRReplacing image by its original image from FlickR
09:04, 7 червня 2007Мініатюра для версії від 09:04, 7 червня 20071024 × 768 (798 КБ)Chumwa{{Information |Description= In abundance at the Center for Extraordinary Museums (ZAM - Zentrum für aussergewöhnliche Museen). Published in the online <a href="http://www.schmap.com/guides/schmap_guides.shtml">Schmap Munich Guide</a>, second edition. |

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані