Файл:Mykhailo Kravchenko - Pro pikhotyntsia 6.flac

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Mykhailo_Kravchenko_-_Pro_pikhotyntsia_6.flac(Аудіофайл FLAC, тривалість — 2хв 2с, швидкість — 278 kbps)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
English: Phonograph cylinder recording from Filaret Kolessa collection. Duma Pro pikhotyntsia (fragment no. 6). Performed by Mykhailo Kravchenko. Phonograph operated by Filaret Kolessa. Date: 1908. Instrument: bandura
Українська: Фонографічний запис із колекції Філарета Колесси. Дума «Про піхотинця» (фрагмент № 6). Виконує Михайло Кравченко. Записувач(-і): Філарет Колесса. Рік запису: 1908. Інструмент: бандура
Час створення
Джерело
Graphophone1901.jpg
English: This phonograph cylinder recording was digitized by the Institute for Information Recording under National Academy of Science of Ukraine within a project by Wikimedia Ukraine to digitize the phonograph cylinder collection of Filaret Kolessa. The project was funded by Wikimedia Foundation.
Українська: Цей запис із фонографічного валика оцифрований Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України в рамах проекту Вікімедіа Україна з оцифрування фонографічної колекції Філарета Колесси. Профінансовано Фондом Вікімедіа.
Автор
English: Folklore material
Українська: Народна творчість
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
The musical composition and analog phonograph recording
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

The digitized copy
OTRS Wikimedia

Ця робота вільна і її може використовувати будь-хто у будь-яких цілях. Якщо Ви бажаєте використати цей контент, Вам не потрібно просити дозволу, за умови, що Ви слідуватимете усім ліцензійним вимогам, згаданим на цій сторінці.

Вікімедіа отримала електронний лист, який підтверджує, що власник авторських прав схвалює публікацію на умовах, вказаних на цій сторінці. Лист було перевірено агентом OTRS і поміщено до архіву дозволів. Листування доступне довіреним волонтерам як ticket #2013123010007667.

Якщо у Вас є запитання щодо заархівованого листування, будь ласка, скористайтеся дошкою оголошень OTRS.


Посилання на заявку: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2013123010007667

Creative Commons CC-Zero Цей файл доступний на умовах Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Особа, що пов'язала роботу з даною дією, передала роботу у суспільне надбання шляхом відмови від усіх своїх прав на роботу по всьому світу по закону про авторське право, включаючи всі пов'язані і суміжні права, в тій мірі, що допускається законом.

Ви можете копіювати, змінювати, розповсюджувати і виконувати роботу, навіть на комерційній основі, не питаючи дозволу.

Інші версії
English: The source cylinder raw signal: Kolessa Phonograph Cylinder 04.flac
Українська: «Сирий» (необроблений) сигнал фоновалика: Kolessa Phonograph Cylinder 04.flac

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний02:05, 7 квітня 2014
2хв 2с (4,06 МБ)Юрій Булка{{Information |description = {{en|1=Phonograph cylinder recording from w:Filaret Kolessa collection. '''Duma ''Pro pikhotyntsia''''' (fragment no. 6). Performed by '''Mykhailo Kravchenko'''. Phonograph operated by '''Filaret Kolessa'''....