Файл:Mykola Azarov2.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Mykola_Azarov2.jpg(640 × 480 пікселів, розмір файлу: 105 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
Українська: Микола Азаров, український політик, Прем'єр-міністр України з березня 2010
English: Mykola Azarov, Ukrainian politician, Prime Minister of Ukraine since March 2010
Час створення
Джерело maidan.org.ua
Автор Микола
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
Personality rights
Незважаючи на те, що ця робота поширюється під вільною ліцензією або знаходиться у суспільному надбанні, зображена особа (особи) може мати права, які юридично обмежують повторне використання зображення, якщо вона не дала згоди на таке використання. У цих випадках, реліз моделі або інші докази згоди можуть захистити вас від скарги на порушення правил. Можливо, завантажувач цього зображення може допомогти вам отримати ці докази, хоча і не зобов'язаний це робити. Див. нашу відмову від відповідальності для отримання додаткової інформації про використання контенту.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний18:55, 4 квітня 2010Мініатюра для версії від 18:55, 4 квітня 2010640 × 480 (105 КБ)NickK{{Information |Description={{uk|1=Микола Азаров, український політик, Прем'єр-міністр України з березня 2010}}{{en|1=en:Mykola Azarov, Ukrainian

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані