Файл:Obstetrical examination (1822).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1129 × 1536 пікселів, розмір файлу: 228 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: A woman is in a standing position during an obstetrical examination.
Polski: Rycina przedstawiająca badanie położnicze, kobieta w pozycji stojącej, klęczący lekarz przeprowadza badanie.
Русский: Исторически сложившиеся табу, связанные с рассмотрением женских гениталий многие века подавляли гинекологию, как науку. На данном рисунке художником изображен своеобразный "копромисс", когда врач-гинеколог осматривает пациентку не глядя на её пах.
Час створення
Джерело Images from the History of Medicine (NLM)
Автор Maygrier, Jacques Pierre (1771-1835)
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

"The National Library of Medicine believes this item to be in the public domain"

Інші версії

File:Gynaecology-1822.jpg

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний13:53, 1 травня 2009Мініатюра для версії від 13:53, 1 травня 20091129 × 1536 (228 КБ)Filip em{{Information |Description={{en|1=A woman is in a standing position during an obstetrical examination. }} {{pl|1=Rycina przedstawiająca badanie położnicze, kobieta w pozycji stojącej, klęczący lekarz przeprowadza badanie.}} |Source=[http://ihm.nlm.n

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: