Файл:Panama Canal Lock Forms.jpeg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Panama_Canal_Lock_Forms.jpeg(556 × 369 пікселів, розмір файлу: 56 КБ, MIME-тип: image/jpeg)
Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу[ред.]

The Panama Canal locks under construction in 1910. In the foreground are shown the huge, collapsible steel forms used to mould the culverts into the side walls; behind can be seen the towering wall forms, mounted on rails to allow the locks to be constructed in sections. Each of these was 78 feet high and 36 feet wide.

From The Panama Canal, An address to the National Geographic Society, by Colonel Goethals, February 10, 1911.

Ліцензування[ред.]

Public domain
Цей файл перебуває в суспільному надбанні в США. Це стосується робіт опублікованих в США, термін дії авторського права який сплинув, оскільки вони були опубліковані до 1 січня 1923. Див. тут для подробиць.

United States
Dialog-warning.svg
Цей файл може не перебувати в суспільному надбанні поза США, в особливості в країнах без правила коротшого терміну для робіт зі США, наприклад в Канаді, Китаї (без Гонконга та Макао), Німеччині, Мексиці та Швейцарії. Автор та рік поблукації є необхідною інформацією та мають бути вказані. Див. Wikipedia:Public domain and Вікіпедія:Авторські права для подробиць.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:31, 2 листопада 2005Мініатюра для версії від 19:31, 2 листопада 2005556 × 369 (56 КБ)JohantheghostThe Panama Canal locks under construction in 1910. In the foreground are shown the huge, collapsible steel forms used to mould the culverts into the side walls; behind can be seen the towering wall forms, mounted on rails

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: