Файл:Paul Apostle.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Paul_Apostle.jpg(219 × 500 пікселів, розмір файлу: 107 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Paul the Apostle, Russian icon from first quarter of 18th cen.

Час створення first quarter of XVIII cen.
Джерело Iconostasis of Transfiguration church, Kizhi monastery, Karelia, Russia
Автор 18 century icon painter
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

author died more than 70 years ago, in public domain

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний11:57, 16 грудня 2007Мініатюра для версії від 11:57, 16 грудня 2007219 × 500 (107 КБ)Roman Z== Summary == {{Information |Description=Paul the Apostle, Russian icon from first quarter of 18th cen. |Source= Iconostasis of Transfiguration church, Kizhi monastery, Karelia, Russia |Date= first quarter of XVIII cen. |Author= 18 century icon painter |P

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: