Файл:Podrobnosti.gif

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Podrobnosti.gif(266 × 22 пікселів, розмір файлу: 4 КБ, MIME-тип: image/gif)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Логотип програми «Подробиці» на «Інтер».
Джерело podrobnosti.ua
Час створення — 20 жовтня 1996
Автор зображення — Ольга Грицик
Ліцензія

див. нижче


Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний11:26, 22 січня 2011Мініатюра для версії від 11:26, 22 січня 2011266 × 22 (4 КБ)Amakuha (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Podrobnosti.gif |Опис=Логотип програми «Подробиці» на «Інтер». |Автор= — |Джерело= [http://podrobnosti.ua/ podrobnosti.ua] |Ч
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: