Файл:Pottery from the Korean Neolithic at the National Museum of Korea.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(768 × 1024 пікселів, розмір файлу: 419 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
English: Bowl. Jeulmun Pottery, Korean Neolithic. Southern Coastal region. Gadeokdo island, Busan. Excavation 2010-2011. National Museum of Korea.
Français : Bol, H. env. 25 cm. Période de la céramique Jeulmun, Néolithique coréen. Région de la côte Sud. Île de Gadeokdo, Busan. Fouille 2010-2011. Musée national de Corée, Séoul.
Час створення
Джерело https://www.flickr.com/photos/pressapochista/216581869/
Автор pressapochista (a flickr user)
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

published under the CC BY SA 2.0

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Checked copyright icon.svg Це зображення початково було завантажене користувачем pressapochista на Flickr за посиланням https://www.flickr.com/photos/pressapochista/216581869/. його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-sa-2.0.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний01:31, 12 вересня 2006Мініатюра для версії від 01:31, 12 вересня 2006768 × 1024 (419 КБ)Tortfeasor~commonswiki{{Information| |Description=Pottery from the Korean Neolithic at the National Museum of Korea. |Source=http://www.flickr.com/photos/pressapochista/216581869/ |Date=2006-August-10 |Author=[http://www.flickr.com/photos/pressapochista/ pressapochista] (a fli

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: