Файл:RR5117-0007R.gif

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

RR5117-0007R.gif(270 × 266 пікселів, розмір файлу: 48 КБ, MIME-тип: image/gif)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
Русский: Монета Банка России — Серия: «Флот», 300-летие Российского флота, 100 рублей — Линкор «Полтава», реверс
Час створення год
( (original upload date))
Джерело Transferred from ru.wikipedia
(Original text : Сайт Банка России)
Автор Банк России. Original uploader was Permjak at ru.wikipedia
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

PD-RU-EXEMPT.

Ліцензування

Public domain
Ця робота не є об'єктом авторського права відповідно до частини четвертої статті 1259 Цивільного кодексу Російської федерації № 230-ФЗ від 18 грудня 2006 року.

Не є об'єктами авторського права:

  • офіційні документи державних органів і органів місцевого самоуправління муніципальних утворень, в тому числі закони, інші нормативні акти, судові рішення, інші матеріали законодавчого, адміністративного та судового характеру, офіційні документи міжнародних організацій, а також їх офіційні переклади;
  • державні символи і знаки (прапори, герби, ордени, грошові знаки і тому подібне), а також символи і знаки муніципальних утворень;
  • твори народної творчості (фольклор), що не мають конкретних авторів;
  • повідомлення про події і факти, що мають виключно інформаційний характер (щоденні новини, телевізійні програми, розклад руху транспортних засобів і тому подібне).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Коментар – Даний шаблон може бути застосованим до офіційних документів, державних символів та знаків Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки та Союзу Радянських Соціалістичних Республік (союзного рівня[1]).

Попередження – Цей шаблон не повинен застосовуватись до проектів офіційних документів, пропозицій офіційних символів та знаків, які можуть охоронятись авторським правом.

Попередження – Цей російський офіційний документ, державний символ або знак (в основному поштові марки, монети і банкноти) можуть включати один або більше елементів, що можуть охоронятись авторським правом у випадку розділення із цим документом, символом або знаком. У таких випадках, ця робота не є об'єктом авторського права, у зворотніх є цілковито але, у той же час, вилучення окремого фрагменту з цієї роботи може бути порушенням авторського права. Наприклад, найменування і назва країни повинні бути збережені на поштових марках.


  1. Офіційні документи, державні символи та знаки 14 інших радянських республік є об'єктами права їх правонаступників. Див. відповідні позначки ліцензій.

Журнал завантажень локального файлу

Оригінальна сторінка опису знаходилась тут. Усі нижчезазначені імена користувачів стосуються ru.wikipedia.
  • 2008-03-22 20:32 Permjak 270×266× (49388 bytes) {{Изображение | Описание = Монета Банка России — Серия: «Флот», 300-летие Российского флота, 100 рублей — Линкор «Полтава», реверс | Автор

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний12:10, 30 вересня 2010Мініатюра для версії від 12:10, 30 вересня 2010270 × 266 (48 КБ)Rubinbot {{Information |Description={{ru|Монета Банка России — Серия: «Флот», 300-летие Российского флота, 100 рублей — Линкор «Полтава», реверс<br/> [[:ru:Категория:Изоб

Глобальне використання файлу