Файл:Riseberga Cloister ruins 2009 Lekeberg Fjugesta (2).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(912 × 684 пікселів, розмір файлу: 120 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Ruins of Riseberga Abbey, as released by image creator Ristesson
Place: Lekeberg, Fjugesta, Sweden
Час створення
Джерело
Southerly Clubs logo 2006.jpg
This image comes from the Southerly Clubs of Stockholm, Sweden, a non-profit society which owns image publication rights to the archives of Lars Jacob Prod, Mimical Productions, F.U.S.I.A., Swenglistic Underground (formerly CabarEng), Ristesson Ent and FamSAC. Southerly Clubs donated this picture to the Public Domain. Deputy Chairman Emil Eikner for the Board of Directors, Hallowe'en 2008.
OTRS Wikimedia

Ця робота вільна і її може використовувати будь-хто у будь-яких цілях. Якщо Ви бажаєте використати цей контент, Вам не потрібно просити дозволу, за умови, що Ви слідуватимете усім ліцензійним вимогам, згаданим на цій сторінці.

Вікімедіа отримала електронний лист, який підтверджує, що власник авторських прав схвалює публікацію на умовах, вказаних на цій сторінці. Лист було перевірено агентом OTRS і поміщено до архіву дозволів. Листування доступне довіреним волонтерам як ticket #2010092510008875.

Якщо у Вас є запитання щодо заархівованого листування, будь ласка, скористайтеся дошкою оголошень OTRS.


Посилання на заявку: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2010092510008875

Автор Jacob Truedson Demitz

Ліцензування

Public domain Я, власник авторських прав на цю роботу, передаю роботу в суспільне надбання. Застосовується по всьому світу.
У деяких країнах це не може бути юридично можливо, в такому випадку:
Я даю кожному право на використання цієї роботи для будь-яких цілей, без будь-яких умов, якщо такі умови не вимагаються за законом.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний01:29, 10 вересня 2009Мініатюра для версії від 01:29, 10 вересня 2009912 × 684 (120 КБ)EmilEikS{{Information |Description={{en|1=== {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{en|1=Ruins of Riseberga Abbey, as released by image creator Ristesson; '''Place:''' Lekeberg, Fjugesta, Sweden}} |Source={{User:EmilEikS/Template:Southerly Clubs}} |Auth

Така сторінка використовує цей файл: