Файл:RoyalAlbertHall.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

RoyalAlbertHall.jpg(800 × 448 пікселів, розмір файлу: 119 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

London, en:Royal Albert Hall

Час створення
Джерело Uploaded to en.wikipedia 18:05, 27 Mar 2004 by en:User:Morwen (Taken by A. Brady 27th March 2004) and marked GFDL en:Image:RoyalAlbertHall.jpg
Автор A. Brady
Morwen at the English Wikipedia, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікує його на умовах такої ліцензії:
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Зазначення авторства: Morwen at the English Wikipedia
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Цей шаблон ліцензування був доданий до файлу в рамках оновлення ліцензії GFDL.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний00:03, 10 квітня 2005Мініатюра для версії від 00:03, 10 квітня 2005800 × 448 (119 КБ)AndreasPraefckeLondon, Royal Albert Hall {{GFDL}} Uploaded to en.wikipedia 18:05, 27 Mar 2004 by en:User:Morwen (Taken by A. Brady 27th March 2004) and marked GFDL en:Image:RoyalAlbertHall.jpg

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.