Файл:Saint Basil and Thedor of Kyiv Caves.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Saint_Basil_and_Thedor_of_Kyiv_Caves.jpg(450 × 327 пікселів, розмір файлу: 15 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Saint Basil and Theodore, martyrs, monks of Kyiv Caves monastery, Ukraine. Died martyr death in 1098.
Час створення Medieval age
Джерело Kyiv Caves Monastery, Ukraine
Автор Unknown monk

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Items portrayed in this file

зображує

значення не задано

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:54, 21 лютого 2009Мініатюра для версії від 19:54, 21 лютого 2009450 × 327 (15 КБ)Roman Z{{Information |Description={{en|1=Saint Basil and Theodore, martyrs, monks of Kyiv Caves monastery, Ukraine. Died martyr death in 1098.}} |Source=Kyiv Caves Monastery, Ukraine |Author=Unknown monk |Date=Medieval age |Permission=See below |other_versions=

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: