Файл:SaltafromSFC.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

SaltafromSFC.jpg(552 × 320 пікселів, розмір файлу: 27 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Salta City, as seen from top of San Francisco Church tower, in late 19th century/early 20th century
Español: Salta, a fines del Siglo XIX o principios del Siglo XX, vista desde la torre de la iglesia San Francisco,
Час створення Some time between 1880-1910
Джерело http://www.hotelmarilian.com.ar/salta.htm
Автор Author unknown
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

It's in the public domain/Es de dominio público

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).SemiPD-icon.svg

Argentina

Argentina has no "freedom of panorama" provision in its copyright law, neither are buildings mentioned among works to which copyright apply. At least some think there is de facto freedom of panorama in Argentina regarding buildings:

English It is uncontroversially accepted that buildings can be reproduced by paintings or photographs, without this reproduction infringing copyright.

“Se ha admitido pacificamente que los edificios puedan ser reproducidos mediante pinturas o fotografías, sin estimarse que esta reproducción lesione los derechos de autor.”

—  Dr. Emery, Miguel Angel (profesor of Intellectual property law in Argentina), Propiedad Intelectual, Astrea Editors 4th. edition ISBN 9789505085231. p.40 op cit
See COM:CRT/Argentina#Freedom of panorama for more information.

English | Español | Português | Tagalog | +/−

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний00:05, 23 січня 2009Мініатюра для версії від 00:05, 23 січня 2009552 × 320 (27 КБ)AndeanThunder{{Information |Description={{en|1=Salta City, as seen from top of San Francisco Church tower, in late 19th century/early 20th century}} {{es|1=Salta, a fines del Siglo XIX o principios del Siglo XX, vista desde la torre de la iglesia San Francisco, }} |So

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: