Файл:SeattleMonorailChokePoint.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1632 × 1232 пікселів, розмір файлу: 625 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
US-NationalParkService-ShadedLogo.svg
Це зображення місця або будівлі, що занесене до Національного реєстру історичних місць Сполучених Штатів Америки. Його номер у списку
83003346

Опис файлу

Picture taken by Garrett Fitzgerald (User:SarekOfVulcan) on Oct 1, 2005 from the Westin Hotel. From the English Wikipedia.

The Medical Dental Building (at left) and Old Seattle Times building (at right, now Times Square Building) are both listed as city landmarks and on the National Register of Historic Places.

Ліцензування

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:23, 16 травня 2006Мініатюра для версії від 22:23, 16 травня 20061632 × 1232 (625 КБ)Nevermind2== Summary == Picture taken by Garrett Fitzgerald (SarekOfVulcan) on Oct 1, 2005 from the Westin Hotel. From the English Wikipedia. == Licensing == {{cc-by-sa-2.5}}

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані