Файл:Smiling girl.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(3456 × 2304 пікселів, розмір файлу: 5,92 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

A girl smiling or laughing.

Час створення
Джерело https://www.flickr.com/photos/ericmcgregor/124313181
Автор Eric McGregor
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

Free content licence.

Ліцензування

w:uk:Creative Commons
зазначення авторства
Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.

Checked copyright icon.svg Це зображення початково було завантажене користувачем ericmcgregor на Flickr за посиланням https://www.flickr.com/photos/ericmcgregor/124313181/. його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-2.0.

Personality rights
Незважаючи на те, що ця робота поширюється під вільною ліцензією або знаходиться у суспільному надбанні, зображена особа (особи) може мати права, які юридично обмежують повторне використання зображення, якщо вона не дала згоди на таке використання. У цих випадках, реліз моделі або інші докази згоди можуть захистити вас від скарги на порушення правил. Можливо, завантажувач цього зображення може допомогти вам отримати ці докази, хоча і не зобов'язаний це робити. Див. нашу відмову від відповідальності для отримання додаткової інформації про використання контенту.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний13:07, 5 січня 2007Мініатюра для версії від 13:07, 5 січня 20073456 × 2304 (5,92 МБ)FlickreviewRReplacing image by its original image from FlickR
17:21, 13 серпня 2006Мініатюра для версії від 17:21, 13 серпня 20061024 × 683 (300 КБ)Sandstein{{Information |Description= A girl smiling or laughing. |Source= http://www.flickr.com/photos/ericmcgregor/124313181 |Date= |Author=[http://www.flickr.com/people/ericmcgregor/ Eric McGregor] |Permission=Free content licence. |other_versions= }}

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані