Файл:Sts-41-b-patch.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1428 × 913 пікселів, розмір файлу: 1,39 МБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Converted to SVG.svg
Це зображення (всі зображення на цій сторінці або в цій категорії) має бути конвертоване у векторний формат SVG. Це дає декілька переваг, докладніше про які Ви можете прочитати на сторінці Commons:Media for cleanup. Якщо Вам вже зараз доступна векторна версія даного зображення, завантажите її, будь ласка. Після завантаження замініть цей шаблон на такий: {{vector version available|Назва_завантаженого_файлу.svg}}.

Опис файлу

Опис
Час створення (дата завантаження оригінального файлу)
Джерело Перенесено з de.wikipedia на Вікісховище.
Автор NASA;

Журнал завантажень локального файлу

Оригінальна сторінка опису знаходилась тут. Усі нижчезазначені імена користувачів стосуються de.wikipedia.
  • 2005-05-27 09:12 Mentor 280×180×8 (17890 bytes) *Beschreibung: Emblem der [[Space Shuttle]] Mission [[STS-41-B]] *Quelle: [[NASA]] *Status: Public Domain

Ліцензування

Public domain
Цей файл перебуває у суспільному надбанні, оскільки він був створений NASA (Національним управлінням з аеронавтики і дослідження космічного простору). Згідно з політикою NASA стосовно авторського права, «матеріали NASA не захищаються авторським правом, якщо не вказано протилежне». (Див. Template:PD-USGov, сторінку політики NASA стосовно авторського права, або політику використання зображень JPL.)
NASA logo.svg
Dialog-warning.svg
Попередження:

Insignia
Це зображення прапора, герба aбо печатки чи інших офіційних відзнак. Використання таких символів обмежене у багатьох країнах. Ці обмеження залежать від статусу авторського права.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний00:05, 10 квітня 2011Мініатюра для версії від 00:05, 10 квітня 20111428 × 913 (1,39 МБ)Ras67high resolution
23:07, 21 березня 2007Мініатюра для версії від 23:07, 21 березня 2007300 × 192 (114 КБ)Henristosch{{Information |Description=*Beschreibung: Emblem der de:Space Shuttle Mission de:STS-41-B *Quelle: NASA *Status: Public Domain |Source=Originally from [http://de.wikipedia.org de.wikipedia]; description page is/was [http://de.wikipedia.or

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.