Файл:Vickers Armstrong.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Vickers_Armstrong.png(300 × 79 пікселів, розмір файлу: 5 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис Логотип компанії Vickers-Armstrongs
Джерело
Час створення
Автор зображення
Ліцензія

Добропорядне використання в статті про компанію. Зображення корисне для ілюстрації статті та не завдає шкоди власникам зображення.

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний06:47, 27 листопада 2008Мініатюра для версії від 06:47, 27 листопада 2008300 × 79 (5 КБ)Oleksii0 (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= |Опис=Логотип компанії Vickers-Armstrongs |Автор= |Джерело= |Час створення= |Ліцензія=Добропорядне використання в статті про ко�
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані