Файл:WPF1logo.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

WPF1logo.png(188 × 104 пікселів, розмір файлу: 49 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Copy of Image:Kimi Raikkonen 2015 Malaysia FP3.jpg, reduced in size and transparent background as possible Wikiproject F1 logo.

Information from original file:

Опис

Kimi Räikkönen (with Ferrari SF15-T) at the Malaysian Grand Prix 2016

Час створення
Джерело Власна робота
Автор Morio
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

CC-BY-SA-2.0

Інші версії

Похідні роботи від цього файлу: F1 Barnstar.jpg

original

Ліцензування

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Checked copyright icon.svg Це зображення, початково опубліковане на Flickr, перевірено адміністратором або перевіряльником ліцензій Enricopedia, який підтвердив, що воно було доступне на Flickr під вказаною ліцензією станом на вказану дату.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:33, 28 березня 2017Мініатюра для версії від 22:33, 28 березня 2017188 × 104 (49 КБ)Tvx1New logo to replace the aged one
14:54, 28 січня 2007Мініатюра для версії від 14:54, 28 січня 2007150 × 104 (29 КБ)Albinomonkey~commonswikiCopy of Image:Fernando Alonso 2006 Canada.jpg, reduced in size and transparent background as possible Wikiproject F1 logo. Information from [http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Fernando_Alonso_2006_Canada.jpg original file]: {{Information |Desc

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.

Метадані