Файл:Wedekind Dichtungen des Claudius Claudianus.pdf

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Перейти на сторінку


Повна роздільність(725 × 1241 пікселів, розмір файлу: 1,64 МБ, MIME-тип: application/pdf, 45 сторінок)
Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу[ред.]

Опис

Dichtungen des Claudius Claudianus

Час створення Darmstadt, 1868
Джерело Scan from the original text
Автор Georg Freiherr von Wedekind (translator)

Ліцензування[ред.]

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, у Джамайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Ґуатемалі та Самоі 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, ба більше ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот д'Івуар 99 років, а у Гондурасі 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у II Світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час II Світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до постсмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Цей файл визнано вільним від відомих обмежень з боку закону про авторські права, включаючи всі пов'язані і суміжні права.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний14:57, 14 травня 2007Мініатюра для версії від 14:57, 14 травня 2007725 × 1241, 45 сторінок (1,64 МБ)Jonathan Groß{{Information |Description=''Dichtungen des Claudius Claudianus'' |Source=Scan from the original text |Date=Darmstadt, 1868 |Author=Georg Freiherr von Wedekind (translator) |Permission= |other_versions= }}Category:De Wikisource book PDF

Така сторінка посилається на цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: