Файл:Wisła Płock.png.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Wisła_Płock.png.jpg(138 × 169 пікселів, розмір файлу: 19 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Емблема ФК "Вісла" (Плоцьк). Емблема польського ФК "Вісла" (Плоцьк)
Джерело [1]
Час створення невідомий
Автор зображення невідомий
Ліцензія

див. нижче

Обґрунтування добропорядного використання для статті «Вісла (Плоцьк)» [?]
Мета використання

в якості основного засобу візуальної ідентифікації у верхній частині статті.

Замінність

Заміна вільним файлом неможлива, оскільки усі права на нього та його точні копії, належать правовласнику.

Комерційна цінність

Використання зображення із поточною роздільною здатністю та зазначеною тут метою не применшує його комерційну цінність для правовласника.

Мінімальність

Зображення буде використане лише в шаблоні-картці на початку статті як єдиний способ візуальної ідентифікації основного об'єкта статті.

Обсяг використаного матеріалу Файл використовується повністю;
Він містить тільки той об'єкт, наявність якого вимагається метою його використання.
Низька роздільність?

Роздільна здатність цього файлу не більша, ніж достатня для енциклопедичних цілей.

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний08:02, 28 вересня 2009Мініатюра для версії від 08:02, 28 вересня 2009138 × 169 (19 КБ)Thevolodymyr (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Емблема ФК "Вісла" (Плоцьк) |Опис=Емблема польського ФК "Вісла" (Плоцьк) |Автор=невідомий |Джерело= [http://republika.pl/web86handball/images/log
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: