Файл:Zapruder film frame CE398.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Zapruder_film_frame_CE398.jpg(578 × 426 пікселів, розмір файлу: 135 КБ, MIME-тип: image/jpeg)
Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Image can be found at http://www.history-matters.com/archive/archive_holdings.htm Originated from the report of the Warren Commission a US Government report. From WH Vol.17 p.49


Public domain
Ця робота перебуває в суспільному надбанні в США, оскільки вона є роботою Федерального уряду Сполучених Штатів Америки відповідно до розділу 17, параграфу 1, статті 105 Кодексу США (див. Авторське право). Увага: Це стосується лише робіт Федерального Уряду США, а не робіт окремих штатів, територій, співдружностей, округів, міст, чи інших територіальних одиниць (див. шаблони-ліцензії штатів). Цей шаблон також не може бути використаний для поштових марок Поштової служби США випущених з 1978 року (див. § 313.6(C)(1) Збірки досвіду з авторського права США). Також це стосується деяких монет США (див. Правила Монетного двору США).
Great Seal of the United States (obverse).svg
Цей файл визнано вільним від відомих обмежень з боку закону про авторські права, включаючи всі пов'язані і суміжні права.

z228 from the Zapruder film

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний17:51, 10 липня 2005Мініатюра для версії від 17:51, 10 липня 2005578 × 426 (135 КБ)BradipusImage can be found at http://www.history-matters.com/archive/archive_holdings.htm Originated from the report of the Warren Commission a US Government report. From WH Vol.17 p.49 {{PD-USGov}} z228 from the Zapruder film

Така сторінка посилається на цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: