Флеш (комікс)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Флеш (Баррі Ален))
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Флеш
The Flash Vol 2
Флеш (New52).png

Обкладинка українського видання
Історія
Видавець США «DC Comics»
Україна «Рідна Мова»
Країна Flag of the United States.svg США
Формат лінійка коміксів, томи
Мова англійська
Дата публікації листопад 2011 – липень 2016
Публікація українською 2017-2018
Перекладач(і) Вікторія Калина, Микита Янюк
Кількість випусків Головна серія
The Flash (Volume 4) #1—52
Щорічники
The Flash Annual (Volume 4) #1—4
Спеціальні випуски
The Flash: Futures End #1
Кількість сторінок 168-192
ISBN Книга 1. Революція бунтарів - 978-966-917-190-0
Книга 2. Тільки вперед - 978-966-917-247-1
Головні герої Флеш
Автори
Автор(и) Френсіс Манапул, Брайан Буччеллато
Сценарист(и) Френсіс Манапул, Брайан Буччеллато
Художник(и) Френсіс Манапул
Художник(и)-колорист(и) Брайан Буччеллато

The Flash (укр. Флеш) — триваюча лінійка коміксів за участю одноіменного супергероя DC Comics. Першим втіленням персонажа був Джей Ґаррік, який з'явився у Flash Comics #1. Після того, як Баррі Аллен став Флешем, він взяв на себе нумерацію Flash Comics коміксів, а минула серія була перейменована у The Flash.

Хоча The Flash є основою серією DC Comics, проте серія була декілька разів скасована і перезавантажена. Перша серія з участю Баррі Аллена була скасована у випуску #350, через смерть персонажа, у результаті подій Crisis on Infinite Earths[en]. Коли Воллі Вест змінив Аллена як Флеша, нова серія почалася з нової нумерації у червні 1987 року. Ця серія була ненадовго скасована у 2006 році після Infinite Crisis[en], але була перезапущена з первісної нумерацією у 2007 році, проте знову була скасована у 2008 році після повернення Баррі Аллена в Final Crisis[en] і The Flash: Rebirth[en]. Серія була відроджена, та отрмала третій том від письменника Джефа Джонса та художника Френсіса Манапуля[en] після завершення події в 2010 році під назвою Blackest Night[en].

Четвертий том був запущений у 2011 році в рамках The New 52[en].

П'ятий том розпочався у 2016 році в рамках DC Rebirth[en].

Історія публікацій[ред. | ред. код]

The New 52 (2011-2016)[ред. | ред. код]

У вересні 2011 року The New 52[en] перезавантажило лінійки DC Comics. У цій новій шкалі DC Comics відновила The Flash з випуском #1, з написанням і мистецтвом, обробленим Френсісом Манапулом і Брайаном Букчеллато. Як і всі назви, пов'язані з перезапуском DC, Баррі Аллен, схоже, приблизно на п'ять років молодша попереднього втілення персонажа. Супергерої в цілому з'явилися лише за останні п'ять років і розглядаються в кращому випадку з підозрою, а в гіршому-з відвертою ворожістю. У цій новій наступності шлюб Баррі з Айріс Вест ніколи не відбувся, та замість цього він знаходиться у відносинах з давнім співробітником Петті Спивот. У цій новій серії спалах все глибше проникає в силу швидкості, збільшуючи його розумові здібності, все ще намагаючись повністю зрозуміти його сили, над якими він ще не володіє повним контролем.

Як показано у випуску #0 цієї серії, батько Баррі Аллена був поміщений у в'язницю за вбивство своєї матері. Хоч докази і вказують на провину його батька, Баррі намагається довести невинність свого батька. Вбивство сталося незадовго після того, як Баррі повернувся переможцем з школи орфографії, і Баррі помістив трофей, який він виграв на могилі своєї матері на честь її пам'яті. Баррі також є частиною основного складу відновленої серії Ліги Справедливості, дебютувавши у другому випуску серії.

Книга 1. Тільки вперед[ред. | ред. код]

Після удару блискавки та контакту з хімічними речовинами поліцейський-криміналіст Баррі Аллен з Централ-сіті перетворився на Найшвидшу Людину на Землі. Але дечого навіть йому не наздогнати. Після багаторічних пошуків помсти повертається один із найдавніших друзів Флеша. Його ні на крок не полишає невблаганна «зграя» — її чисельність зростає швидше, ніж Флеш устигає дати цьому раду. Тимчасом найзапекліший ворог Людини-блискавки замислив утечу з в’язниці суворого режиму «Айрон Гайтс». Він також хоче помститися і покінчити з Флешем із особистих мотивів, яких той поки що не бачить.

А всередині самого героя зріють нові неймовірні сили. Незрозумілі та непередбачувані, вони чекають виходу та живляться тією самою Силою Швидкості, що змушує Флеша бігти. Вони можуть стати його найсильнішою зброєю… або найбільшим прокляттям.

До збірки увійшли випуски серії The Flash #1-8.

Книга 2. Революція бунтарів[ред. | ред. код]

Вражений спалахом блискавки і облитий хімікатами, вчений Центральної міської поліції Баррі Аллен став найшвидшою людиною на Землі. Використовуючи енергетичне поле, зване Силою Швидкості, він застосовує свою швидкість та почуття справедливості, щоб захищати спокій світу будучи Флешем!

Злочинний Синдикат Флеша повернувся, і вони потужніші, ніж коли-небудь. Кожен з них хоче знищити саму швидку людину! Хто стоїть за їх раптовою організацією і чому вони переслідують свого колишнього лідера, Капітана Холоду? Флеш повинен думати швидше, щоб обігнати і пережити атаку!

До збірки увійшли випуски серії The Flash #9-12 та The Flash Annual #1.

Книга 3. Вторгення горилл[ред. | ред. код]

DC Rebirth (2016–теперішній час)[ред. | ред. код]

Українські видання[ред. | ред. код]

Назва Видавництво Країна Мова оригіналу Дата публікації Вид Номер Сторінки
Флеш. Тільки вперед DC Flag of the United States.svg США англійська 2017 Том 1 192
Флеш: Революція бунтарів DC Flag of the United States.svg США англійська 2018 Том 2 168
Незабаром
Флеш: Вторгення горилл DC Flag of the United States.svg США англійська 2019 Том 3

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]