Фотоальбом

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Звичайний фотоальбом

Фотоальбом - певним чином організований набір фотографій, також місце для їх зберігання.

Види паперових фотоальбомів[ред.ред. код]

Фотоальбоми з прозорими кишеньками[ред.ред. код]

Альбом з прозорими кишеньками дозволяє легко розміщувати фотографії одного формату в кишеньках відповідно до формату кишеньки.

Перевага такого альбому полягає в можливості легко і багаторазово змінювати розташування фотографій.

Недоліки альбому з прозорими кишеньками: наявність відблисків від плівки, з якої виконані кишеньки; відсутність можливості групування фотографій на одній сторінці відповідно до сюжету; можливість вкладати фотографії одного розміру - відповідно до формату кишеньки.

Класичний фотоальбом[ред.ред. код]

Класичний фотоальбом - фотоальбом з картонними листами і пергаментним папером між ними.

Переваги такого альбому полягають в можливості розміщення фотографії різних форматів. Картонні сторінки відповідного кольору створюють індивідуальність сприйняття фотографій та підвищують контрастність.

Недолік класичного альбому полягає в більш складному кріпленні фотографій (за допомогою спеціального двостороннього скотчу або куточків) та складностях зміни порядку фотографій.

Такі альбоми, як правило, присвячують окремій події (весіллю, народженню дитини тощо).

Фотокнига[ред.ред. код]

Докладніше: Фотокнига

Фотокнига - це фотоальбом на певну тему. Такий альбом. зазвичай, має оригінальний дизайн, коментарі до фотографій та інші художні елементи[1]. Фотокниги виготовляються індивідуально.

Цифровий фотоальбом[ред.ред. код]

Цифровий фотоальбом - підбірка певним чином впорядкованих фотографій (як правило - за часом знімання). Для створення та перегляду цифрових фотоальбомів використовують спеціальні програми (Adobe Photoshop Album, Picasa, Shotwell тощо). В окремих програмах існують можливості зведення фотографій з кількох фотокамер - відповідно до часу знімання.

Примітки[ред.ред. код]