Фрідріхштрассе

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Залізничний вокзал «Берлін Фрідріхштрассе» — станція, що розташована на прямій залізничній гілці в Берліні біля перетину нею вулиці Фрідріхштрассе. У головній будівлі станції розташовані підземні платформи метро і S-Bahn. На станції зупиняються регіональні потяги «РБ» і швидкісні регіональні «RE».

Завдяки своєму центральному розташуванню в районі Мітте, однією з головних вулиць (Фрідріхштрассе) і поблизу бульвару Унтер-ден-Лінден, Бранденбурзькі ворота і Reichstaguu в наш час[Коли?] велике значення в туристичних перевезень, в той час як діючі у важливих обміну при русі в місті.

S-Bahn і регіональних поїзда зупиняються на трьох платформах над землею, починаючи з південного зазначено, B і C. два проходи платформи в залі покриті платформ. Лінії метро U6 платформа розташована в Фрідріхштрассе, і S-Bahn платформи — по Reichpietschufer (набережній Шпрее), який в проекції платформ формі трикутника. Станція не має окремої вхідний зал, всі умови для реєстрації та проживання мандрівників під платформи.