Фінгеринг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Фінгеринг

Фі́нгерінг (англ. Fingering) — це спосіб досягнення статевого збудження жінки та її статевої стимуляції при впливі пальцем руки на зовнішні статеві органи, клітор, піхву, або на задній прохід. Фінгерінг проводиться індивідом собі, представляючи один із типів мастурбації, що не включає стимуляцію іншим об'єктом, крім пальця, і чоловічу мастурбацію. Є найпоширенішим способом жіночої мастурбації[1].

Фінгерінг є однією з найпоширеніших форм прелюдії[2][3] або спільної (взаємної) мастурбації.

Вагінально-кліторальний фінгерінг[ред. | ред. код]

Вагінальний фінгерінг може закінчитися оргазмом. Також, може включати чи не включати статевий акт, може бути початком інших сексуальних дій. Ці дії можуть забезпечити сексуальне задоволення дівчині, коли традиційний статевий акт недоступний або небажаний з якої-небудь причини.

Анальний фінгерінг[ред. | ред. код]

Анальний фінгерінг може застосовуватися по відношенню як до жінок, так і до чоловіків. В основному, здійснюється для підготовки ануса партнера до анального сексу, оскільки ручна стимуляція здатна розслабити задній прохід.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Cox, Tracey. More Hot Sex: How to Do It Longer, Better, and Hotter Than Ever. Random House, Inc., 2007. с. 307. ISBN 9780553383942.  (англ.)
  2. sexinfo101. Архів оригіналу за 2012-04-04. Процитовано 2009-10-12.  (англ.)
  3. How to have good sex. Архів оригіналу за 2012-04-04. Процитовано 2009-10-12.  (англ.)

Посилання[ред. | ред. код]