Харцизький тролейбус

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Харцизький тролейбус
Харцизький тролейбус.jpg
Тролейбусна система
Країна Україна Україна
Регіон  Донецька область
Місто  Харцизьк
Дата відкриття 4 лютого 1982 року
Довжина контактної мережі 22 км
Моделі тролейбусів в експлуатації ЗіУ-682, ЮМЗ-Т2
Вартість проїзду 1.5 грн.
Експлуатуюче підприємство концесіонер ТОВ "СУРМС"
Сайт компанії khartc-trolleybus.narod.ru

Харцизький тролейбус — діюча (від 4 лютого 1982 року) в місті Харцизьку Донецької області тролейбусна система України.

Експлуатацію тролейбусної мережі в місті здійснює харцизька філія "Пасажиртранс" ТОВ "СУРМС".

Історія[ред. | ред. код]

Ще в 1974 році в Харцизьку виникла ідея будівництва тролейбусної мережі, але за тодішніми радянськими нормативами рух тролейбусів відкривали винятково у містах з населенням понад 150 тисяч осіб, відтак харцизянам довелося піти на хитрість, скориставшись особливістю адміністративно-територіального поділу великого Харцизька, тому в жителі Харцизька були записані і жителі Зугреса, Іловайська, Зуївки, Троїцько-Харцизька, а також Жданівки і Кіровського (у той час теж відносилися до Харцизька). Відтак, у 1978 році будівництво тролейбусних колій почалося. За 4 роки відремонтували ряд міських вулиць, побудували депо на 50 тролейбусів, будинок адміністративно-побутового корпусу, тягові підстанції, контактну мережу. Загалом було освоєно майже 2 мільйони рублів централізованих капітальних вкладень. Роботи виконувало БУ «Промбуд-2». Був застосований і метод «народної будови» — за рахунок пайової участі міських підприємств.

На початку 1980-х років будівництво було завершено. Історична подія — початок регулярних тролейбусних пасажирських перевезень — відбулася 4 лютого 1982 року. Після урочистого мітингу за участю керівників міста, промислових і комунальних підприємств, на лінію вийшов перший пасажирський тролейбус. Попереду на ньому був укріплений червоний транспарант «Настрій відмінний — до рейсу готовий!».

Перша тролейбусна лінія (завдовжки 6,5 км) з'єднала центр міста з трубним і сталедротово-канатним заводами. А через 3 роки — у 1985 році в Харцизьку діяло вже 4 тролейбусних маршрути.

Наприкінці 1980-х років планувалося створити тролейбусну гілку до шахти «Комуніст» — тролейбуси мали пройти по таких вулицях, як: Вознесенського, Адамця, Даргомижського, Радянській, однак, проект був заморожений.

Станом на 1990 рік на лінії в Харцизьку щодня виходило до 30 машин, щомісяця перевозилося до 1,5 млн пасажирів.

На рубежі тисячоліття Харцизьке тролейбусне управління опинилося в кризовій ситуації, адже Харцизьк є містом вугільників і металургів, чимало з яких традиційно виходять на пенсію на 5-10 років раніше загальноприйнятого терміну. Державна ж субвенція на перевезення пільговиків не покривала всіх збитків тролейбусного управління. Через це зменшувалася кількість машин на лініях, а значить, і кількість «платних» пасажирів.

Станом на кінець 2000-х харцизька тролейбусна мережа надалі перебуває в кризовому становищі, вирішується питання щодо можливої передачі її в концесію[1]. Тролейбуси в Харцизьку працюють з 5.00 до 19.00 — до 14.00 вісім машин, після 14.00 — 3 машини по маршруту № 1 і 1 машина маршруту № 4.

Маршрути[ред. | ред. код]

Станом на 1.01.2014 у Харцизьку діяли 3 тролейбусних маршрути:

Номер Шлях слідування Примітки
№ 1 Залізничний вокзал — Пром. район. інтервал 7-15 хв. (15-25 після 14.00)
№ 2 Депо — Пром. район. бл. 20 хв. (6.00-8.00)
№ 4 Залізничний вокзал — Міська лікарня. інтервал 48 хв.

Рухомий склад[ред. | ред. код]

Рухомий склад:

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Рожкова Ірина, Таранова Тетяна Хто візьме тролейбус на буксир? на www.ukrrudprom.ua // «Родина» (Харцизьк) за 20 березня 2008 року (рос.)

Посилання[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]