Хата жахів XV

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Хата жахів XV — п'ятнадцятий спецвипуск Сімпсонів присвячений Хелловіну.

Заставка[ред.ред. код]

У заставці ми бачимо, як іншопланетяни Канг і Кодос готують Сімпсонів на печі для їхнього боса. Коли їхній бос поїв, з його живота, який тріснув, виплив Барт, і іншопланетяни стають його новою родиною.

Сюжет[ред.ред. код]

Епізод складається з трьох історій.

Недова зона[ред.ред. код]

Куля, якою грається Гомер, потрапляє на голову Неда. У лікарні Нед виявляє, що отримав здатність визначати долю інших. Це ставалося знову і знову. Одного разу Гомер попросив Неда визначити його долю. Нед побачив, як стріляє в Гомера з пістолета. Коли він думає, що змінив долю, ще раз визначає долю Гомера, і бачить, як той знищує місто. Він просить Гомера не їхати на електростанцію. Гомер погоджується, але він мусить поїхати на день народження Ленні на електростанцію. Коли Гомер їсть торт у секторі 7G, Нед приїжджає туди і каже Гомерові не натискати на кнопку «Вибух реактора», але через мікрофон Гомер чує, що Нед хоче, щоб він знищив реактор. Нед бере у охоронця пістолет і вбиває Гомера, але коли той падає, його язик висувається і натискає на кнопку. Пізніше ми бачимо, як Гомер і Нед заходять у ворота раю і Гомер починає сперечатися з Мардж, а пізніше з Богом.

Історія пародіює розповідь Стівена Кінга «Мертва зона» (англ. Dead Zone).

Чотири смерті і один похорон[ред.ред. код]

Нам показаний 1890 рік, де місцевий маніяк вбиває повій. За справу беруться детектив Ліса Сімпсон і доктор Бартлі, які хочуть розкрити справу швидше, ніж констебль Віггам. Розслідування приводить їх до брудного готелю, де відпочиває мільйонер Ебенезер Бернс. Там вони зустрічають маніяка і ловлять його. Але вони бачать, що на асфальті лежить свіжий труп повії. Вони приходять у суд і показують людям ніж, який пахне вугром. Всі дізнаються, що це скоїв любитель пирогів з вугром, констебль Віггам. Він намагається втекти на повітряній кулі, але її пробиває летюча тарілка Канга і Кодоса.

Пізніше ми дізнаємося, що уся історія — це видіння сина констебля, Ральфа, який обкурився опія.

В кишечнику у боса[ред.ред. код]