Церква відродження у Христі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Церква відродження у Христі (порт. Igreja Renascer em Cristo — неохаризматична деномінація, заснована в Сан-Паулу в 1986 році Естеваном Ернандесом і Сонею Ернендес. Церква зараз має понад 2 млн членів[1] та понад 1,5 тис. храмів, як в Бразилії, так і по всьому світу.

Відносно засновників церкви, Естевана і Соні Ернандес, як і самої організації, довгий час проводиться розслідування через звинувачення у відмиванні грошей, лжесвідчення, наклепи, зловживання неприбутковим статусом, ухилення від податків та ряди інших. В січні 2007 року оба засновники були заарештовані в Маямі за недекларований ввіз до США суми у 56 тис. доларів США, у результаті чого вони провели п'ять місяців у в'язниці.

Одним з найбільших донорів та найвідоміших членів церкви є футболіст Кака́, зокрема він пожертвував церкві понад 2 млн. реалів та виставляв у головному храмі деномінації в районі Камбучі міста Сан-Паулу свій трофей найкращого футболіста 2007 року.

18 січня 2009 року обвалився дах згаданого вище головного храму деномінації в Камбучі, у результаті чого загинуло 9 чоловік, а понад 100 були поранені[2].

Посилання[ред. | ред. код]

Ресурси Інтеренту[ред. | ред. код]