Чарльзтаун (Сент-Кіттс і Невіс)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головна вулиця Чальзтауна
Червоним кольором позначено район в якому розміщений Чарльзтаун

Чарльзтаун — адміністративний центр острова Невіс Федерації Сент-Кіттс і Невіс, що розташовується на Підвітряних островах в Карибському морі. Чарльзтаун знаходиться на підвітряному боці острова Невіс, недалеко від південного краю пляжу Пінней.

Історично склалося, що в колоніальні часи, місто Чарльзтаун було захищено Фортом Чарльз на півдні і Фортом Чорні Скелі на півночі. Багато найстаріших двоповерхових кам'яних будівель були серйозно пошкоджені протягом довгого часу в результаті землетрусів, які, як правило викликали провалення верхнього поверху на нижній. Цей сумний недолік дизайну призвів до загальної практики будівництва дерев'яного верхнього поверху над камяним першим поверхом.

The Museum of Nevis History, Charlestown
Музей історії Невіса .Ця будівля була збудована в час коли народився Олександр Гамільтон

Чарльстаун був місцем народження і дитячих років  Олександра Гамільтона. Відновлена кам'яна будівля, яка була його місцем народження в даний є музеєм історії Невіса який розміщений на першому поверсі, а на другому поверсі розміщена кімната адміністрації острова Невіс. Є також два інші музеї в Чарльзтауні: Музей Нельсона і Невіський Музей спорту, а також філателістичне бюро.

В місті є багато інших важливих будівель, як історичних та так і сучасних, такі як поштове відділення, стара будівля Казначейства, яка в даний час є туристичною адміністрацією Невіса, Будинок суду і публічна бібліотека, нова станція поліції і лікарня Олександра. У північній частині міста знаходиться Bath Hotel і Spring House, який був відомий як туристичний спа-готель у 18 столітті. Головну будівлю готелю Bath в даний час займають урядові установи.

Чарльзтаун має населення 1500 чоловік. Він є головним адміністративним і торговим центром на острові Невіс, а також є найбільш концентрованим житловим районом на острові. Він є центром для більшої частини перевезення які здійснюються на Невісі. Існує сучасний порт з док-станцією, куди пристають пороми з Сент-Кітсу. Однак Чарльзтауну не вистачає комерційного аеропорту.

Меморіальна площа вшанували пам'яті всіх Невіських солдатів, які загинули під час Першої та Другої світової війни . Поруч знаходиться Cotton Ginnery Mall, який забезпечує деякими потребами жителів Невіса.

Система освіти на Невіс схожа на британську . Є п'ять дошкільних установ і сім початкових шкіл (класів K-6). Початкові школи є державними. Крім того, є три приватних початкових школи. Після завершення початкової школи, діти відвідують одну з трьох середніх шкіл.

Посилання[ред. | ред. код]