Чарльз Плотт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чарльз Плотт
Charles Plott
Народився 8 липня 1938(1938-07-08) (81 рік)
Фредерік, Оклахома, США
Громадянство
(підданство)
Flag of the United States.svg США
Національність США
Діяльність економіст, викладач університету
Заклад Каліфорнійський технологічний інститут
Науковий ступінь Бакалавр (1961) і магістр (1964)
Член Національна академія наук США і Американська академія мистецтв і наук
Нагороди

Чарльз Реймонд Плотт (народився 8 липня 1938) — американський економіст. В даний час він — Едвард С. Харкнесс, професор економіки та політології в Каліфорнійському технологічному інституті, директор лабораторії експериментальної економіки і політичних наук, піонер в галузі експериментальної економіки. Його дослідження спрямовані на основних принципів виконання процесу і використання цих принципів у розробці нових, децентралізованих процесів для вирішення складних проблем. Додатки знаходяться в механізмах розподілу складних елементів, таких як ринки для дозволів на забруднення в Південній Каліфорнії, на аукціоні FCC ліцензій на персональних систем зв'язку, аукціонах на електроенергію в Каліфорнії, розподіл прав посадку в основних аеропортах США, доступ до приватних поїздів в громадських залізничних колій, доступ до газопроводів, розподіл ліцензій для морських районів аквакультури, комбінаторної продаж парку автомобілів, і застосування складних закупівель. Plott вже вніс великий внесок у розвиток і застосування в лабораторних експериментів методології в галузі економіки та політології.

Нагороди та членство[ред. | ред. код]

Членство включають Національну академію наук, 2007; Американська академія мистецтв і наук, 1985; Почесним членом Американської економічної асоціації; Центр ринок розробки, Вікторія, член ради директорів; Членом Економетричного суспільства; Суспільний вибір Суспільство, президент 1976-1978; Південний економічної асоціації, Виконавчий комітет 1977-1978, віце-президент 1985-1987, президент 1989-90; Економічна наука Асоціація, президент 1987-1988; Західна економічна асоціація International, віце-президент, 1996, президент 1999.

Останні нагороди включають GAIM Дослідженні року премії 2006 року; Економічний розслідування 2006 Найкраща стаття; GSAM Quant приз за найкращу статтю, огляд фінансів; Журнал з фінансових ринків 2003 Приз за найкращу статтю; Журнал фінансових ринків премії, та інші.

Чарльз Plott обіймав посади Президента Товариства для сприяння розвитку економічної теорії ,президент Західної економічної асоціації International, Президент Мон Пелерин,[ сумнівна - обговорити ] та ін.

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

Професійна діяльність Плотта включають в себе: Комітет Національної дослідницької ради по запропоновані зміни до загальним правилом щодо поведінкових і соціальних наук; Економічна теорія - Член редакційної колегії; Голова Каліфорнійський технологічний інститут, відомчого комітету, комісії Національного науково-дослідного ради з поведінкових і соціальних наук і освіти - ради з Behavorial, пізнавальні, і сенсорні наук; Чи Центр перспективних мереж, а також інших. 2002 Лауреат Нобелівської премії Вернон Л. Сміт похвалив Плотта у своїй промові, завдяки в Нобелівському банкеті 10 грудня 2002, коли тост "новаторський вплив Сідні Зигеля , Амос Тверскі ,Мартін Шубік , і Чарльз Плотта на інтелектуальний рух, кульмінацією в нагороду економіки на 2002 рік " Крім того, комітет премії визнаний внесок Плотта на місцях на.

Освіта[ред. | ред. код]

Плотт здобув освіту в Університеті Вірджинії, кандидат.; Державний університет Оклахоми, MS, BS

Книги[ред. | ред. код]

Плотт є автором численних наукових книг і публікацій. Вибір:

  • Розподілу обмежених ресурсів: Експериментальна економіка і проблема розподілу аеропорту слотів, DM Grether, Р. Марк Ісаака, і CR Плотта,. Обсяг в серії підземних Класика в економіці, К. Ерроу, Дж Хекманом, П. Pechman, Т. Сарджент, Р. Солоу, редакторів. Boulder, CO: Westview Press, 1989.
  • Дизайнерські Ринки: Лабораторні експериментальні методи в економіці, том 4, номер 1, 1994, економічної теорії. Чарльз Р. Plott, запрошеним редактором.
  • Економіка громадського сектору, політичні процеси і політичні Додатки. Збірник матеріалів з експериментальному обґрунтуванню економіки і політичних наук, Volume One. Челтнем, Велика Британія: Едвард Елгар видавнича (2001).
  • Ринкових інститутів і цін Discovery. Збірник матеріалів з експериментальному обґрунтуванню економіки і політичних наук, том другий. Челтнем, Велика Британія: Едвард Елгар видавнича (2001).
  • Інформація, фінансів і загальної рівноваги. Збірник матеріалів з експериментальному обґрунтуванню економіки і політичних наук, третього тому. Челтнем, Велика Британія: Едвард Елгар видавнича (2001).
  • Довідник експериментальних економічних результатів, Том 1. Під редакцією CR Плотта і В. Л. Сміт, Elsevier Північна Голландія видання (2008)

Патенти[ред. | ред. код]

  1. Розважальні Прилади та ігор, включаючи засоби для електронної обробки даних, де кінцевий результат гри залежить від відносної шанси на комбінації карт та / або там, де шанс фактор

Основні твори[ред. | ред. код]

  • «Експериментальні методи в економічній теорії: засіб для регулярного дослідження» (Experimental Methods in Political Economy: A Tool for Regulatory Research, 1981);
  • «Психологія та економічна теорія» (Psychology and Economics, 1987).

Посилання[ред. | ред. код]