Чемпіонат світу з біатлону 2012

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок світу
попередній2011—2012наступний
Чоловіки

Загальний | Спринт | Персьют | Мас-старт | Індивідуальна | Естафета

Змішана естафета
Жінки

Загальний | Спринт | Персьют | Мас-старт | Індивідуальна | Естафета

Етапи

Естерсунд | Гохфільцен | Гохфільцен | Обергоф | Нове-Место
Антерсельва | Хольменколлен | Контіолахті | Ханти-Мансійськ

Чемпіонат світу

48-й чемпіонат світу з біатлону проходив у Рупольдінгу, Німеччина, з 1 березня по 12 березня 2012 року.

До програми чемпіонату входитиме 11 змагань із окремих дисциплін: спринту, гонки переслідування, індивідуальної гонки, мас-старту та естафет — жіночої, чоловічої і змішаної.

Розклад[ред. | ред. код]

Чемпіонат світу з біатлону 2012
Biathlon pictogram.svg
Індивідуальні   чоловіки   жінки
Спринт   чоловіки   жінки
Персьют   чоловіки   жінки
Мас-старт   чоловіки   жінки
Естафета   чоловіки   жінки
Змішана естафета   змішана естафета

У таблиці приведено попередній розклад змагань. Час подано за UTC+5.

Дата Час Чоловіки Жінки
1 березня 15:30 змішана естафета
3 березня 12:30/15:30 спринт спринт
4 березня 13:15/16:00 персьют персьют
6 березня 15:15 індивідуальна
7 березня 15:15 індивідуальна
9 березня 15:15 естафета
10 березня 15:15 естафета
11 березня 13:30/16:00 мас-старт мас-старт

Медалісти та призери[ред. | ред. код]

Чоловіки[ред. | ред. код]

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Індивідуальна гонка, 20 км
деталі
Яков Фак
Словенія Словенія
46:48.2
(0+0+0+1)
Сімон Фуркад
Франція Франція
46:55.2
(0+0+1+0)
Ярослав Соукуп
Чехія Чехія
47:00.5
(0+1+0+0)
Спринт 10 км
деталі
Мартен Фуркад
Франція Франція
24:18.6
(1+1)
Еміль Хегле Свендсен
Норвегія Норвегія
24:33.7
(1+1)
Карл Юхан Бергман
Швеція Швеція
23:36.3
(0+0)
Персьют 12,5 км
деталі
Мартен Фуркад
Франція Франція
31:54.2
(1+1+0+2)
Карл Юхан Бергман
Швеція Швеція
33:44.6
(0+1+1+0)
Антон Шипулін
Росія Росія
34:01.5
(1+0+0+0)
Мас-старт 15 км
деталі
Мартен Фуркад
Франція Франція
38:25.4
(0+1+1+0)
Бйорн Феррі
Швеція Швеція
38:28.4
(0+0+0+0)
Фредрик Ліндстрем
Швеція Швеція
38:28.8
(0+1+1+0)
Естафета 4 x 7,5 км
деталі
Норвегія Норвегія
Уле Ейнар Бйорндален
Руне Братсвеен
Тар'єй Бо
Еміль Хегле Свендсен
1:17:26.8
(0+0) (1+3)
(0+0) (0+2)
(0+1) (0+1)
(0+0) (0+0)
Франція Франція
Жан-Гійом Беатрікс
Сімон Фуркад
Алексі Беф
Мартен Фуркад
1:17:56.5
(0+1) (0+1)
(0+1) (0+1)
(0+1) (0+0)
(0+2) (0+3)
Німеччина Німеччина
Сімон Шемпп
Андреас Бірнбахер
Міхаель Грайс
Арнд Пайффер
1:18:19.8
(0+0) (0+1)
(0+1) (0+3)
(0+2) (0+0)
(0+1) (0+2)

Жінки[ред. | ред. код]

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Індивідуальна 15 км
деталі
Тура Бергер
Норвегія Норвегія
42:30.0
(1+0+0+0)
Марі Лор Брюне
Франція Франція
43:26.4
(0+0+0+1)
Гелена Екгольм
Швеція Швеція
43:41.1
(1+0+0+0)
Спринт 7,5 км
деталі
Магдалена Нойнер
Німеччина Німеччина
21:07.0
(0+0)
Дарія Домрачова
Білорусь Білорусь
21:22.2
(0+0)
Віта Семеренко
Україна Україна
21:44.6
(0+0)
Персьют 10 км
деталі
Дарія Домрачова
Білорусь Білорусь
29:39.6
(0+1+1+0)
Магдалена Нойнер
Німеччина Німеччина
30:04.7
(0+1+0+2)
Ольга Вілухіна
Росія Росія
30:55.0
(0+0+1+0)
Мас-старт 12,5 км
деталі
Тура Бергер
Норвегія Норвегія
35:41.6
(0+0+1+0)
Марі-Лор Брюне
Франція Франція
35:49.7
(0+0+0+1)
Кайса Мякяряйнен
Фінляндія Фінляндія
35:54.3
(0+0+0+1)
Естафета 4 x 6 км Німеччина Німеччина
Тіна Бахманн
Магдалена Нойнер
Міріам Гесснер
Андреа Генкель
1:09:33.0
(0+1) (0+0)
(0+3) (1+3)
(0+2) (0+1)
(0+0) (0+0)
Франція Франція
Марі-Лор Брюне
Софі Буаї
Анаїс Бескон
Марі Абер
1:10:01.5
(0+1) (0+0)
(0+1) (0+0)
(0+1) (0+2)
(0+1) (0+1)
Норвегія Норвегія
Фанні Горн
Еліс Рінген
Сіннове Солемдаль
Тура Бергер
1:10:12.5
(0+1) (0+3)
(0+1) (0+2)
(0+1) (0+3)
(0+1) (0+0)

Змішана естафета[ред. | ред. код]

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Змішана естафета
2 x 6 км + 2 x 7,5 км
деталі
Норвегія Норвегія
Тура Бергер
Сіннове Солемдаль
Уле Ейнар Бйорндален
Еміль Хегле Свендсен
1:12:29.3
(0+0) (0+0)
(0+1) (0+3)
(0+2) (0+2)
(0+0) (0+2)
Словенія Словенія
Андреа Малі
Тея Грегорін
Клемен Бауер
Яков Фак
1:12:49.5
(0+1) (0+0)
(0+1) (0+0)
(0+3) (0+2)
(0+0) (0+0)
Німеччина Німеччина
Андреа Генкель
Магдалена Нойнер
Андреас Бірнбахер
Арнд Пайффер
1:13:02.1
(0+2) (0+1)
(0+1) (0+2)
(0+0) (0+0)
(0+1) (1+3)

Таблиця медалей[ред. | ред. код]

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1 Норвегія Норвегія 4 1 1 6
2 Франція Франція 3 5 0 8
3 Німеччина Німеччина 2 1 2 5
4 Білорусь Білорусь 1 1 0 2
4 Словенія Словенія 1 1 0 2
6 Швеція Швеція 0 2 3 5
7 Росія Росія 0 0 2 2
8 Україна Україна 0 0 1 1
8 Фінляндія Фінляндія 0 0 1 1
8 Чехія Чехія 0 0 1 1
Всього 11 11 11 33

Країни-учасниці[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]