Черкаський фестиваль кіно

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Черкаський фестиваль кіно
Cherkasy Film Festival
Місце проведення

Україна Україна, Черкаси:

Заснування 2014 році
Дата проведення початок червня
Жанри різноплановий
Мова українська
Офіційний сайт
← ЧФК 2015ЧФК 2016 →

Черкаський фестиваль кіно (ЧФК) — щорічний кінофестиваль, який проводиться в Черкасах (Україна) на початку червня. Уперше відбувся у 2015 році.

Перший фестиваль отримав назву «Черкаси, я люблю вас!» — це були виключно короткометражні фільми про Черкаси. Організатори обіцяють, що кожного року Черкаський фестиваль кіно буде змінювати формат та наповнюваність.

Історія[ред. | ред. код]

2015[ред. | ред. код]

У липні 2014 року на краудфандинговій платформі Черкаська мрія з'явилося повідомлення про збір коштів для створення першого «Черкаського фестивалю кіно»[1], який отримав робочу назву «Черкаси, я люблю вас!».

11 вересня було оголошено про початок відбору короткометражних фільмів[2]. За умовами конкурсу — це мала бути історія кохання у форматі короткометражного фільму, відзнята у Черкасах. Стрічка мала бути українською мовою, довжиною 8-15 хвилин.

7 червня відбувся перший «Черкаський фестиваль кіно»[3]. В кінотеатрі «Україна» були представлені 8 фільмів. Перемогу здобув 15-річний Олександр Фауст за фільм «Музикант», друге місце отримав фільм цього ж автора «Літачок», третє місце отримав фільм Матвія Цимбала «Щастя – це вибір».

Переможці[ред. | ред. код]

  • 2015 — Музиант, режисер Олександр Фауст (Черкаси).

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]