Чоботи ґоу-ґоу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Фотомодель у чоботях ґоу-ґоу

Чоботи ґоу-ґоу (англ. Go-Go boots) — чоботи, спершу створені для виконання танцю ґоу-ґоу. Класичні чоботи ґоу-ґоу білого кольору мають висоту халяви до колін. Іноді чоботами ґоу-ґоу називають будь-які жіночі чоботи до колін.

Створені в 1960-х роках із задумом, що одягатимуться вони під час танців (головним чином, для виконання танцю ґоу-ґоу, а також для танців на дискотеці). Вважається, що термін сходить до Андре Курраж (André Courrèges), який створив білі чобітки на низькому підборі, які лише злегка прикривали гомілку.

Інколи такі чоботи називають «Fuck-me boots» або простіше «FMBs», причому не завжди із зневажливим значенням. Термін закріпився впродовж 1980-х. Такий тип чобіт можна носити з міні-спідницею або сукнею, а також з довгими штанами або шортами. Довгі штани можна в чоботи заправити, якщо вони обтягують, або носити поверх, якщо вони мають розріз для чобіт.

Впродовж 1960-х років і до нашого часу, чоботи ґоу-ґоу, як вважають, є однією з форм жіночого самоствердження, а також одним із символів сексуальності (ознакою сексуальності є носіння таких чобіт із голими ногами (босоніж, на шкарпетки, на гольфи) у поєднанні з міні-спідницею, міні-сукнею, або короткими шортами).

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]