Чорна Кішка (персонаж)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чорна Кішка
Історія
Видавець Marvel Comics
Дебют The Amazing Spider-Man № 194 (липень 1979)
Автор(и) Марв Вулфман, Кіт Поллард
Характеристики
Альтер его Феліція Гарді
Позиція Антигероїня
Вид Людина
Зріст 177 см
Вага 54 кг
Колір очей Зелений
Колір волосся Платинова блондинка
Місце народження Флашинг[d]
Громадянство США
Актор Фелісіті Джонс, Audrey Wasilewskid, Тара Стронг, Дженніфер Гейл, Кеті Сакгофф, Грей Гріффінd і Тріція Гелфер
Heroes For Hire[d] і Захисники (Marvel Comics)
Особливі сили
Експерт бойових мистецтв із відмінними гімнастичними здібностями, висококласні злодійські навички

Чорна Кішка (англ. Black Cat, справжнє ім'я — Феліція Гарді) — вигаданий персонаж з коміксів американського видавництва Marvel Comics, антигероїня, напарниця Людини-павука. Була створена письменником Марва Вулфманом і художником Кітом Поллард і вперше з'явилася в The Amazing Spider-Man # 194 (липень 1979).

Нещаслива Феліція

[ред. | ред. код]

Феліція Гарді – дочка багатого бізнесмена й ученого, яка захопилася Пітером Паркером, що з ним вона разом навчалася в коледжі. Але хлопцеві подобалася Мері Джейн, і Феліції довелося поступитися щасливій суперниці. В особистому житті Гарді на диво не щастило: крім Паркера, вона розлучилася ще з декількома хлопцями, серед яких був і Майкл Морбіус.

Диво-препарат

[ред. | ред. код]

Одного разу якась організація викрала батька Феліції й зажадала від нього створити препарат, подібний до знаменитої сироватки Суперсолдата. Дівчина вирішила відшукати його самостійно, але замість цього потрапила в пастку. Тепер викрадачі мали можливість шантажувати вченого. Тому нічого не залишалося, як узятися до роботи. Але коли препарат був готовий, злочинці ввели його в першу чергу Феліції. У результаті вона зазнала мутації і стала Чорною Кішкою – істотою з особливими здібностями й із зовсім непередбачуваним характером!

І добра, і зла

[ред. | ред. код]

Чорна Кішка не бажала виконувати всі забаганки своїх мучителів і за першої ж нагоди втекла. Після цього дівчина цілеспрямовано почала переслідувати зло. Свого часу вона допомагала багатьом супергероям, серед яких були Людина-павук, Морбіус, Мисливець на вампірів. Після зіткнення із суперлиходієм Кінгпіном Чорна Кішка виявила, що під час стресу вона починає приносити своїм ворогам глобальні невдачі й провокувати в них нещасні випадки. Щоправда, згодом проблеми виникають навіть у друзів Феліції, якщо ті багато часу проводять поруч із нею.

Посилання

[ред. | ред. код]