Чотири тополі (пам'ятка природи)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пам'ятка природи місцевого значення «Чотири тополі» (Орликівський кар'єр) була оголошена рішенням Миколаївського облвиконкому від 21.07.1972 № 391 «Про віднесення пам'яток природи місцевого значення за категоріями відповідно до нової класифікації та затвердження нововиявлених заповідних територій і природних об'єктів».

Площа — 0,1га.

Характеристика[ред. | ред. код]

Фактично на місцевості залишилось дві тополі. Знаходяться на вул. Дачній на околиці м. Первомайськ на в'їзді в НПП «Бузький Гард»[1].[2].

Скасування[ред. | ред. код]

Причини та дата скасування невідома, натомість у сучасних переліках територій ПЗФ Миколаївської області, об'єкт відсутній.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Вся інформація про створення об'єкту взята із текстів зазначених у статті рішень обласної ради, що надані Державним управлянням екології та природних ресурсів Хмельницької області Всеукраїнській громадській організації «Національний екологічний центр України»
  2. Відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України № 9-04/18-16 від 11.01.2016 року «Щодо надання роз'яснення», з якого слідує, що вся інформація про установи природно-заповідного фонду є відкритою

.