Шаблон:Моно

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

{{{1}}}

{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Застосування[ред. код]

{{Моно|тут текст для форматування}}

відображується як:

тут текст для форматування

Цей шаблон призначено для форматування коротких шматочків вмісту (єдиний параметр) як моноширинного (не пропорційного) тексту. Він є просто швидким скороченням необхідного коду CSS. Він є заміною <tt>...</tt>, що є елементом, виведеним із вжитку згідно HTML5. (Non-conforming features (англ.))

Цей шаблон повинен застосовуватися, коли вміст відображається моноширинним текстом виключно зі стилістичних міркувань або міркувань відображення, коли це відображення не несе певної семантичної важливості.

Цей шаблон не повинен застосовуватися для виділення початкового коду, як і для змінних або вхідних даних змінних (застосовуйте <code>...</code> та <var>...</var> відповідно). Для клавіатурних комбінацій або прикладів застосовуйте <kbd>...</kbd> та <samp>...</samp> відповідно.

Цей шаблон не може застосовуватися для виділення декількох абзаців, розділів або інших блокових елементів, оскільки він застосовує <span>, що є елементом для застосування в межах рядка. Див. {{Моноблок}} для блокової версії на базі <div>. Або ж можна викликати кілька примірників {{Моно}}.